רעיונות לבת מצווה ? אטרקציה מדליקה, מיוחדת ומקורית?

אולפן וידאו נייד "ראשים רוקדים" המפיק קליפים מדליקים בהשתתפות אורחי האירוע תוך 5 דקות פתרון מושלם עבורכם!

  • צוות שלנו מרכיב את האולפן לפני האירוע.
  • אולפן ראשים רוקדים  לא דורש הרבה מקום.  2 מטר מרובע מספיקים.
  • האורחים נכנסים, בוחרים ממגוון ענק של הקליפים ומצטלמים בכיף בזוגות.
  • בזמן הקלטה חבריכם צופים בקליפ על המסך, דבר המוסיף לחוויה.
  • המשתתפים מקבלים דיסק, מזכרת מקורית מהאירוע תוך 3 דקות מסיום ההקלטה!
  • ניתן להוסיף לוגו על גבי הקליפ כדי שבכל צפייה האורחים ייזכרו בחגיגה מיוחדת שלכם.

צפו בחבילות מיוחדות עבור אירוע שלכם:

רעיונות לבת ובר מצווה – אילו הכי מומלצים? איזו אטרקציה מקורית מומלץ לשלב בבר ובת מצווה?

כאשר עורכים אירוע מיוחד כמו בר או בת מצווה, הרצון לשלב בו רעיונות מקוריים שישמחו את הילדים באופן מיוחד, מתגבר על הכל, לפעמים אפילו על ההיגיון והאמת שזה הגיוני – הרי לא כל יום ילדיכם מתחילים את דרכם בעולם המבוגרים. אך בעולם האירועים כמעט שאין דבר שלא ראינו קודם והחיפוש אחר רעיונות מיוחדים עשוי להיות לפעמים קצת מתיש. אולם עד כמה שמאתגר להפיק אירוע מכל סוג, אנו לא ממליצים לוותר ולכן מעמידים לרשותכם כמה רעיונות לבת ובר מצווה שישאירו את חותמם על האורחים.

רעיונות לבת מצווה אטרקציות לאירוע מיוחד.

ישנם הרבה רעיונות לבת מצווה באולם ברוב המקרים אף רעיון לא יתעלה על שילובן של אטרקציות מיוחדות. מבין כל הרעיונות לבת ובר מצווה שקיימים, אטרקציות מיוחדות הן הטרנד החם בעולם האירועים ולהן כל מיני פנים. אם דוכן גלידות, אם חלוקת ארטיקים על רחבת הריקודים, אם מסיבת בועות סבון טעימה וריחנית, אם קיר גרפיטי ואם דוכני יצירה או קעקועים, ההיצע נרחב ועליכם רק להחליט באיזו אטרקציה אתם בוחרים.

רעיונות מקוריים לבת או בר מצווה שלכם.

ישנם רעיונות לבת  מצווה שנחשבים למיוחדים יותר מאחרים ולכן אפשר בקלות להגדיר אותם כרעיונות מקוריים. ברעיונות מקוריים הכוונה היא לאטרקציה, שכמעט ולא ראיתם קודם בשום מקום, שלא כמו למשל המגנטים או ה"זוהרים". רעיונות לבת ובר מצווה אשר ידועים במקוריותם, לא ישאירו את האורחים אדישים, כי תמיד כשרואים משהו חדש העניין גובר והסקרנות גואה ולכן רעיונות מסוג אלו הם הפתרון המושלם לאירועים מיוחדים.

ולבסוף, המלצה קטנה – ראשים רוקדים רעיון מושלם לחגיגה שלכם!

אם אתם מחפשים רעיונות מקוריים לבת ובר מצווה, הנה לכם אחד – ראשים רוקדים. רעיונות לבת ובר מצווה לא חסרים אולם ראשים רוקדים הם ללא ספק רעיון מקורי שיתחבב מיד על האורחים. מדובר בצילום אינסטנט של קליפ וידאו בהשתתפותם של האורחים, בו במהלך ההקלטה מודבקים ראשיהם של המשתתפים על גופם של רקדנים או מפורסמים. הקליפים עצמם מוקרנים לכל אורך ההקלטה על מסכי ענק מחוץ לאולפן, מה שללא ספק הופך את האירוע לחוויה ואת האטרקציה למהנה לכל האורחים – מגדול ועד קטן.

ראשים רוקדים היא האטרקציה המושלמת לאירוע שלכם. לפרטים נוספים או לרעיונות נוספים לבת ובר מצווה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כעת!

דוגמאות קליפים מוקלטים

אטרקציה לאירועי

מזמינים ומקבלים:

  • אנשי צוות לאורך כל האירוע – שעוזרים בכל התהליך.
  • האטרקציה שתהפוך את האירוע לבלתי נשכח!
  •  אולפן וידאו נייד ומקורי מהוליווד –  אטרקציה מהדור החדש.
  • הקלטות ללא הגבלה – מזכרת לכל אחד מהחגיגה שלכם.
 
נגישות